Autor Subiect: Multimedia si navigatie New Vitara  (Citit de 343688 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14503
  • Thanked: 3456 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2380 : 19.Ian.2023, 05:32:08 p.m. »
Probabil ca fiabile sunt. Dar la fel de probabil sunt lente din cauza memoriei RAM reduse și a frecvenței  procesorului.
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 
The following users thanked this post: maxp

Offline Acidutzu2000

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2381 : 19.Ian.2023, 05:57:06 p.m. »
@maxp

https://www.edotec.ro/navigatie-auto/navigatie-dedicata-auto/navigatie-dedicata-suzuki/grand-vitara-2016

Daca vrei  "Mura in gura" vezi link-ul de mai sus ca ai mai multe modele inclusiv in zona ta de pret !

P.S. Pretul la a mea este 2.519 lei ... nu 4.400 lei asa cum ai zis tu !
  • Suzuki Vitara Passion 2WD - Albastru Turquoise
 
The following users thanked this post: sfichiu, gabineg

Offline maxp

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2382 : 19.Ian.2023, 08:56:05 p.m. »
@maxp

https://www.edotec.ro/navigatie-auto/navigatie-dedicata-auto/navigatie-dedicata-suzuki/grand-vitara-2016

Daca vrei  "Mura in gura" vezi link-ul de mai sus ca ai mai multe modele inclusiv in zona ta de pret !

P.S. Pretul la a mea este 2.519 lei ... nu 4.400 lei asa cum ai zis tu !

Apreciez timpul dar pe site dc cauti lenovo si suzuki vitara, nu grand, ca nu scrie ca ar fi compatibile, raman doua modele doar, de 4000+ lei. Multumesc, o sa aprofundez
« Ultima Modificare: 19.Ian.2023, 09:07:58 p.m. de maxp »
  • Suzuki Vitara Passion 1.6
 

Offline enicky

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2383 : 20.Ian.2023, 12:23:44 a.m. »
Edotec sunt ok si ca orice firma, scopul lor este profitul binenteles. Dupa spusa lor, ei cumpara mai multe modele, le testeaza 2 sapt. si apoi daca merg, comanda mai multe chinezului.
Unitatile Lenovo sunt ok, marca este super, deci pe Suzuki vin ca dotare de fabrica.
  Eu am pe masina un no name chinezesc de vreo 6 ani care merge.
Daca te uiti aici, vei gasi oricare unitate, peste ce au ei la 999lei. Garantia, nu cred ca e necesara, se defecteaza se pare destul de greu.
Mda, link-ul da erori la copiere, asa ca pe Aliexpres cauti suzuki vitara media unit.
De exemplu asta TL7 la 1009lei.
« Ultima Modificare: 20.Ian.2023, 12:41:51 a.m. de enicky »
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline maxp

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2384 : 20.Ian.2023, 09:56:26 a.m. »
Edotec sunt ok si ca orice firma, scopul lor este profitul binenteles. Dupa spusa lor, ei cumpara mai multe modele, le testeaza 2 sapt. si apoi daca merg, comanda mai multe chinezului.
Unitatile Lenovo sunt ok, marca este super, deci pe Suzuki vin ca dotare de fabrica.
  Eu am pe masina un no name chinezesc de vreo 6 ani care merge.
Daca te uiti aici, vei gasi oricare unitate, peste ce au ei la 999lei. Garantia, nu cred ca e necesara, se defecteaza se pare destul de greu.
Mda, link-ul da erori la copiere, asa ca pe Aliexpres cauti suzuki vitara media unit.
De exemplu asta TL7 la 1009lei.

da, de lenovo nu mi-e frica, dar alea dedicate pt vitara mi se par cam scumpe
la cele de pe alie ma uitam si eu dar asta inrtebam, daca lumea are ceva experienta cu ele, ca mi-e frica sa nu ma trezesc ca la drum lung si caldura afara se incinge de se inchide sau ia foc sau mai stiu eu ce...
inteleg ca la tine merge fara pb  :good:
  • Suzuki Vitara Passion 1.6
 

Offline enicky

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2385 : 20.Ian.2023, 12:37:32 p.m. »
.... dar alea dedicate pt vitara mi se par cam scumpe
la cele de pe alie ma uitam si eu dar asta inrtebam, daca lumea are ceva experienta cu ele, ca mi-e frica sa nu ma trezesc ca la drum lung si caldura afara se incinge de se inchide sau ia foc
  Aseara cand m-am uitat ptr.tine mi s-au parut chiar ieftine !
A mea a costat in jur de  1700lei(luata in$), iar acum una similara am vazut ca ar costa pana in 900lei. N-am auzit de luat foc, etc.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: maxp

Offline VictorN

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2386 : 25.Ian.2023, 03:56:25 p.m. »
Aruncați un ochi pe CC3 de la Teyes. Eu am comandat o pentru o altă mașină și trebuie să sosească. Au review-uri pozitive.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

 

Offline Mmarza

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2387 : 16.Feb.2023, 10:55:15 p.m. »
si-a pus cineva CC3-ul pe vitara? trebuie ceva adaptari facute la camera de spate pentru a fi compatibila?
  • Vitara 1.6 passion Silky Silver
 

Offline wmbro

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
  • Gen: Bărbat
    • Brăila
Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2388 : 17.Feb.2023, 04:57:42 a.m. »
Am luat eu navigație (urmează montata),a venit cu camera spate (asemănătoare cu cea de pe mașină la model)dar când  pus de forma sa vad daca ar intra acolo surpriza e mai mare puțin,am vorbit de unde am cumpărat și am înțeles că este un modul care se leagă la navigație pentru a imperechea camera originala
  • New Vitara 2018 passion
 

Offline Mmarza

Re: Multimedia si navigatie New Vitara
« Răspuns #2389 : 17.Feb.2023, 08:27:48 a.m. »
Dupa ce o montezi, te rog zi-ne si noua ce au facut baietii. Multumim!
  • Vitara 1.6 passion Silky Silver