Autor Subiect: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!  (Citit de 5767 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline danker

Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #10 : 18.Mai.2010, 06:37:48 p.m. »
- 0ff topic - imi pare rau ca nu pot sa-mi mai sterg postarea, trei sferturi din ea nu-si mai are sensul, pacat  X-(
Daca as fi fost un pic mai prost... as fi fost fericit !
 

Offline whizzy

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2040
  • Gen: Bărbat
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #11 : 18.Mai.2010, 07:20:00 p.m. »
cum apare o discutie in contradictoriu cum se sterg posturi se pun offtopic-uri etc ...

cum cineva nu e de parere cu ce se zice cum pac esti offtopic stergem postul sa facem liniste

daca vreti liniste sterge-ti topicul de la inceput ca pe asa ceva e clar ca se vor naste discutii si toti avem pareri diferite

pana acum nu mi s-a sters niciun post sau cel putin nu am observat ... dar de multe ori prefer sa nu contrazic persoanele care nu stiu sa poarte o discutie !

mi-am dat si eu cu parerea .. puteti sterge ca am incalcat toate regulile  :angel:

Postez asta nu numai pentru acest topic .. dar in general am observat asta :)
 

Offline deconectat

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 762
  • Gen: Bărbat
  • Membru cu logan
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #12 : 18.Mai.2010, 07:57:00 p.m. »
[...]moderatorii stau cu ochii pe mine atragindu-mi atentia ca sint off topic (azi de doua ori s-a intimplat asta).
Se vede treaba ca aici, nu se doreste ca o problema sa fie lamurita cap coada chiar daca se nasc si o serie de discutii adiacente. Totul este Off Topic.
Sper ca nu te refereai la mine. Comentariul meu nu iti era adresat tie in mod deosebit. Am vrut doar sa facem un pic de ordine aici astfel incat discutiile sa fie mai usor de urmarit, asa ca am mutat o parte din post-uri (nici nu m-am uitat ale cui erau).
42 is not an anwser, it's an error code. the universe is saying 'Error 42: meaning to universe not found'
http://deconectat.wordpress.com/
 

Offline whizzy

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2040
  • Gen: Bărbat
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #13 : 18.Mai.2010, 09:09:45 p.m. »
Am o cratima pusa aiurea in postare din graba, imi poate spune si mie cineva de ce nu-l pot edita ? :D

 

Offline Andrei Suzuki

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2982
  • Thanked: 7 times
  • Gen: Bărbat
  • Respect a man's car and the man respects you!
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #14 : 18.Mai.2010, 09:18:34 p.m. »
Pt a nu mai fi discutii legate de postari sterse sau editate de userul care le-a scris,timpul de editare s-a redus la 15min.
Au fost cazuri in ultimul timp cand un user si-a sters sau modificat postul,iar restul posturilor au ramas in aer,neavand nici un sens..
« Ultima Modificare: 18.Mai.2010, 09:21:03 p.m. de Andrei Suzuki »
2018 Suzuki Vitara S
2007 VW Passat 2.0TFSI
 

Offline Laurentiu

Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #15 : 18.Mai.2010, 10:07:06 p.m. »
Au fost cazuri in ultimul timp cand un user si-a sters sau modificat postul...
Si nu este normal sa-ti stergi un mesaj cind ti se atrage atentia ca esti in afara subiectului ???
Si ca sa nu ramina mesaje aiurea prin topicuri care sa rupa firul discutiei, cel ce atrage atentia asupra off topicului, poate sa-si stearga si el mesajul.

P.S. Mesajul scris de cineva devine o proprietate; dupa 15' mi se ia dreptul de a reveni la el !!!??? Inteleg sa fie monitorizat dar nu un drept ingradit.
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline Andrei Suzuki

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2982
  • Thanked: 7 times
  • Gen: Bărbat
  • Respect a man's car and the man respects you!
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #16 : 18.Mai.2010, 10:15:40 p.m. »
Si daca cel care ti-a atras atentia nu isi poate modifica sau sterge mesajul ce se intampla?
O sa fie o gramada de posturi cu .............
Nici sa stergem posturi in prostie doar ca cineva e pe langa subiect nu e ok. (si aici nu ma refer la cineva anume.vorbesc la modul general).
2018 Suzuki Vitara S
2007 VW Passat 2.0TFSI
 

Offline Laurentiu

Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #17 : 18.Mai.2010, 10:23:04 p.m. »
Si daca cel care ti-a atras atentia nu isi poate modifica sau sterge mesajul ce se intampla?
Incepe sa devina a politie "democrata".

P.S. Sint doua topicuri cu acelasi titlu. Asta nu se vede ?
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline danker

Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #18 : 18.Mai.2010, 11:04:15 p.m. »
- E bine asa,  a iesit un rahat de topic, daaa... e liniste  si nici nu mai putem sa ne corectam eventualele greseli gramaticale facute in graba, doamne fereste sa ne mai completam cu ceva postarea, ca e periculos, daca o stergem de tot. brrr ...   nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar putea intampla!  si cand ma gandesc ca topicul avea niste premize corecte, adica sa iesim in strada sa ne cerem drepturile constitutionale, pentru bunicii, parintii, mame, pentru demnitatea noastra si de ce nu pentru democratie.   Si aici la noi.....      noi stergem postarile nepotrivite si ne la locul lor....... pacat ca Base' nu e membru, ca ar fi incantat  =))

P.S.
-Isi  mai varsa lumea naduful si supararea si ce? ..hai sa-i mai si lasam. :(
« Ultima Modificare: 18.Mai.2010, 11:10:20 p.m. de danker »
Daca as fi fost un pic mai prost... as fi fost fericit !
 

Offline Valy-SSS

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 166
  • Gen: Bărbat
Re: ULTIMA SPAGA FRATILOR!!!!
« Răspuns #19 : 18.Mai.2010, 11:29:02 p.m. »
Bai aici e ca la piata. In loc sa se discute ceva interesant strict pe subiect,ati dat-o in diverse. Asta e....suntem o tara de struti si nu de vulturi(cum bine a zis fata aceea), v-ati obisnuit sa stati cu capul in nisip si fundu afara(ma refer la romani in general). Pacat