Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 663376 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline gabineg

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14404
  • Thanked: 3400 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki SX4 GLX 4WD
    • Bucuresti
Care te intereseaza mai mult: ala care da sau ala care-o incaseaza?
  • SX4 by Giugiaro
It's nice to be Important, but it's more important to be Nice
 

Offline enicky

   Cred c-ar trebui sa se ia de mantutza amandoi si sa ne lase....
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline toma

Asa este, pentru ca "noi" dispretuim victimele cel putin la fel de mult pe cat dispretuim agresorii. Si se vede asta la tot pasul: femeia care este abuzata de sot clar are gura mare, femeia violata e o curva care a cerut-o, iar Gotiu (hipsteru dracului ca in partidul ala doar d-astia sunt) nu trebuia sa provoace o fire sensibila ca Palada.
  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain
 

Offline enicky

   Am inteles sensul exprimarii tale, dar un asemenea "ales", cu o astfel de "prezenta"(adica lipsese si cand este prezent), "atitudine"(discursul lui este un refren permanent) si "tinuta"(noncomformista), pe mine unul nu ma reprezinta, indiferent din ce partid face parte !
   Chiar face de ras si formatiunea de unde provine. Iar celalalt psdist la fel, n-are ce cauta in politica.
   Tomi fiecare cu gusturile lui ! :)
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline toma

  Replica ta initiala, fara aceste explicatii, a fost la subiectul altercatiei, unde, oricat de putin simpatic iti este individul, cel care a reactionat ca un pitecantrop a fost Palada (personaj deja celebru pentru grobianism si nesimtire crasa).
  Am inteles din ce ai explicat acum argumentele tale pentru care il consideri nepotrivit in Parlament si este dreptul tau la o astfel de opinie.
  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain
 


Offline enicky

  Replica ta initiala, fara aceste explicatii, a fost la subiectul altercatiei,....
       Eu n-am sesizat altercatia ! Un simplu schimb de pareri, ma rog, mai mult sau mai putin pasional ! :)
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 

Offline toma

  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain
 

Offline jupanul1

În general mă abțin de a comenta în topicul ista, dar... ceva nu sună bine:

Citat
...Din 200 aplicanți 190 confirmă că vin...Ajung 80 de persoane...Le dau o testare banala...Din 200 de inși nu îl face unul...

Mie-mi miroase a făcătură. Nu că n-ar conține și ceva sămânță de adevăr privind analfabetismul funcțional al generației 20-25 ani.
  • Hyundai Tucson HEV (NX4e); ex Vitara 1.4 S, Allgrip, AT, turquoise
 

Offline toma

Posibil... "fabricuta" la care lucrez incearca de cateva luni sa angajeze niste oameni de IT. Am participat la cateva zeci de interview-uri si am si eu niste povesti...  :-((
  • Suzuki Vitara 2015 Allgrip diesel
Omul este singurul animal care roșește, ori ar fi potrivit să o facă - Mark Twain