Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 667505 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline adrian_r5

Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline deconectat

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 762
  • Gen: Bărbat
  • Membru cu logan
De cand am inceput sa citesc titlul m-am gandit ca asta trebuie sa fie pe la braila pe undeva...am fost pe aproape.
42 is not an anwser, it's an error code. the universe is saying 'Error 42: meaning to universe not found'
http://deconectat.wordpress.com/
 

Offline adrian_r5

Bucurestenii cu centrale proprii, obligati sa revina la sistemul centralizat in maximum cinci ani

Se pare ca si celor de la Timisoara le-a fatat mintea o timpenie pe aceeasi tema - Schimbări majore la sistemele de încălzire din apartamentele timişorenilor!

... asta pe o parte ... pe partea cealalta Colterm Timisoara opreste apa calda, noaptea, din cauza datoriilor la gaz

wtf ... adica sa ma oblige pe mine sa renunt la confortul de a avea apa calda si caldura "cind vrea muschii mei" (si evident cind permite portofelu' meu) ... si sa ma inrobesc (iar) la sistemul lor "ai, n-ai caldura scoti banu' din buzunar"  :-/ :-/ :-/    >:) >:) >:)
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline whizzy

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2040
  • Gen: Bărbat
ce prostie =)) ... eu sper ca e la misto stirea totusi
 

Offline miocrl

nu e gluma... e o gaselnita sa mai ia primariile bani de la UE pentru reabilitare termica. adica de la centralele existente(nu cele de apartament) care au pierderi destul de mari vor sa faca mai multe centrale mai mici.. zonale. adica sa mai isi ingrase ei buzunarele.

cred ca o sa trebuiasca sa ii oprim cumva pe fomistii astia.

Offline rexkrokiDAU

cred ca o sa trebuiasca sa ii oprim cumva pe fomistii astia.

desi sunt de acord cu tine  X-( , da-mi totusi voie sa dau frau liber primului impuls...     =)) :-)) :ad sub masa:

Offline Silfax

Citeam undeva faptul ca regiile de termoficare duc dorul debransatilor deoarece au ramas in sistem doar cei cu posibilitati materiale modeste sau limitate. De aici si "ideea salvatoare" cu aducerea inapoi in sistem a debransatilor. Nici dupa 20 de ani vad ca nu scapam de comunism....
Pe mine altceva ma ingrijoreaza... daca in Banat, care e fruncea se nasc asemenea aberații, sa inteleg ca urmeaza in toata tara?  :-/
« Ultima Modificare: 10.Iul.2010, 09:11:13 p.m. de SuzukiClub »
  • S-Cross Elegance benzina 4x2
 

Offline miocrl

fruncea fruncea ... dar parca auzisem treaba asta intai in Buc.. nu va bazati pe mine.. cu oul si gaina ca stirile care ajung la mine sunt limitate

Offline adrian_r5

dar parca auzisem treaba asta intai in Buc

Pai eu ce am scris aici si apoi m-am citat singur aici ... (rau am ajuns ... daca am ajuns sa ma citez singur ...)
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline adrian_r5

Autostrada ungurească vine cu viteza luminii spre graniţa cu România

Esenta articolului este cuprinsa in ultima fraza: Diferenţa de ritm la construcţii dintre cele două ţări este pusă de oficialul din minister şi pe seama legislaţiei româneşti care permite tergiversări din partea constructorilor.
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah: