Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 663323 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Laurentiu

ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline Laurentiu

ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline shpeedy

Ex: 2007 Swift M13A, 2010 SX4 M16A 4x4
Current: (2019 Ignis Allgrip K12C), 2007 Forester 2.0X
 

Offline shpeedy

Dupa ce ca abia avansam - de la an la an - cu constructia de autostrazi, acum bagam putin si in marche-arriere...
Ex: 2007 Swift M13A, 2010 SX4 M16A 4x4
Current: (2019 Ignis Allgrip K12C), 2007 Forester 2.0X
 

Offline rexkrokiDAU

Cam varza articolul și cu tenta de senzațional. Nu e vorba să se refacă întreaga distanță doar anumite porțiuni
porțiuni. Și referirea ca la fel s-ar putea întâmpla și pe Sibiu-pitesti tine de domeniul drobului de sare. :)


Offline Laurentiu

Daca dupa 65 de ani s-a descoperit ca Germania are datorie financiara catre Romania, poate mai repede vom afla (oficial) si cine a jefuit (in mod real) tara in ultimii 5 ani: http://www.antena3.ro/politica/motivarea-instantei-cine-spala-banii-furati-de-elena-udrea-285112.html
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline shpeedy

Oh daaa!!! Aceasta sursa demna de incredere care este Antena3... :-))))

Sent from my X8 using Tapatalk

Ex: 2007 Swift M13A, 2010 SX4 M16A 4x4
Current: (2019 Ignis Allgrip K12C), 2007 Forester 2.0X
 
The following users thanked this post: yeti

Offline Laurentiu

sursa demna de incredere care este Antena3... :-))))

  :D Atunci sa citam din EVZ, ziarul coanei Lenuta: "Binomul SRI-DNA dă în Elena Udrea ca să înțeleagă Traian Băsescu!" http://www.evz.ro/binomul-sri-dna-da-in-elena-udrea-ca-sa-inteleaga-traian-basescu.html
ANTENA 3 e aici. MEREU va fi (SI) aici.
Un mare adevar: este foarte periculos sa dai puteri nelimitate unor minti limitate (Nikola Tesla).
S-auzim numai de bine oriunde ne-am afla!
 

Offline sxtelu

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1590
  • Thanked: 41 times
  • Gen: Bărbat
    • În vecinătatea casei memoriale Nicolae Iorga
Fiind o zi deosebită, să luăm lucrurile în ordine:
1. La mulți ani celor ce slujesc sub drapel !
2. La mulți ani și sănătate maiestății sale, Mihai I de România  !

3. Fiind (eu) un pic nonconformist, trebuie să-mi manifest respectul pentru un (fost?) politician atipic și a sa luare de poziție   de bun simț.

4.
Daca dupa 65 de ani s-a descoperit ca Germania are datorie financiara catre Romania, poate mai repede vom afla (oficial) si cine a jefuit (in mod real) tara in ultimii 5 ani: http://www.antena3.ro/politica/motivarea-instantei-cine-spala-banii-furati-de-elena-udrea-285112.html

Conform gândirii mele rudimentare (la care am mai făcut referire), în postarea de mai sus sursa este motivarea instanței iar A3 doar un răspândac. Greșesc ?

E posibil să fiu afectat de trecerea la ora de iarnă și îmi mai fac o stacană de cafea dacă greșesc ...
"Este mai uşor să înşeli oamenii decât să-i convingi că au fost înşelaţi."

Mark Twain