Autor Subiect: TARA UNDE SUNT NEVOIT SA TRAIESC.....si unde probabil va creste si copilul meu!  (Citit de 667059 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline sanduraveica

      Maruta a initiat un concurs pt. viitoarea, fericita partenera a lui Liviu Virciu, in timp ce... ala de-mi scapa numele ca.... slu.. pardon premier taie tot ce i se ordona, brrrr, mi se face pielea de gaina...... auzi si pentru handicapati, pai atunci o sa-i taie si lui boc ca e pitic si lui base ca e chiombaliu deci amindoi sunt handicapati......apropo, cind fata mea mi-a spus ca poate sa plece in Norvegia  i-am spus ...du-te fata mea desi plinge sufletul meu dupa ei si nepoata mea draga de 8 luni....Doamne, in ce tara traim!!!       
  • Ignis
 

Offline sanduraveica

    Au m-ai scapat de o pensie de ciuntit, ('or fi fericiti!?) a plecat dintre noi si JEAN CONSTANTIN, Dumnezeu sa-l ierte! Asa de mult mi-a placut......! :pardon: Imi cer zcuze, n-am stiut unde sa scriu!
  • Ignis
 

Offline bogdanb

Azi l-am auzit pe premier spunand "De la Atlantic la Pacific lumea este in criza economica [...] ar trebui sa ne uitam si in alta parte [...]"

Pai "in alta parte" iata cum stau lucrurile, criza se combate in modul cel mai evident: constructia de infrastructura. In Germania se latesc zeci de kilometri de autostrada la 3 benzi pe sens (acolo unde acum sunt doar cate doua  :D). In Austria se ridica zeci de poduri si bretele de acces. In Ungaria la fel, plus un cartier de blocuri langa Budapesta.
Poate ca cele de mai sus nu sunt relevante, dar mi-au sarit in ochi din mersul masinii. Poate ca nu fac parte dintr-un plan national (ceea ce ma indoiesc totusi). Dar sunt semne ca se incearca lucruri care sa si aduca bani nu doar sa se reduca costurile pe principiul "banii pe care nu ii dam, e ca si cum i-am lua" ...
SX4 4x4 1.6GS aka Suzie Q :)
 

Offline Silfax

  • S-Cross Elegance benzina 4x2
 

Offline adrian_r5

AUDIO Mesajul şefului de la „ridicări” pentru cei care filmează maşinile ADP parcate ilegal: „Cum vă prind, cum vă f...”

... eu daca doar am pozat si n-am filmat ... am scapat nef...  >:D<




... iar organul era la vreo 25 m mai incolo:


Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline adrian_r5

Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Better Motörhead than Dead :yeah:
 

Offline Razvan

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 926
  • Thanked: 35 times
  • Gen: Bărbat
  • Happiness is not a destination. It's a Way of Life
Trist. Si ea "mititica" abia acum a aflat ca agentii CNADNR iau spaga, vai vai  :notlst:
« Ultima Modificare: 02.Iun.2010, 11:21:51 a.m. de Razvan »
Vitara Passion Hybrid 2WD
BMW G310GS
Mobil 0744.338.792
 

Offline vimp

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
  • Gen: Bărbat
Imi zicea un prieten ca intr-o nu stiu ce scoala din Bacau daca vrei sa iti stea copilul in prima banca "platesti" la "dascal" 100EUR. Inclin sa il cred.
 

Offline Swithin

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 256
  • Gen: Bărbat

Oare daca vor mai multi asta se organizeaza licitatie?
Grow up.
 

Offline WayOfLife

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2846
  • Gen: Bărbat
  • Fuffy POWER! - 0724.19.64.19
Imi zicea un prieten ca intr-o nu stiu ce scoala din Bacau daca vrei sa iti stea copilul in prima banca "platesti" la "dascal" 100EUR. Inclin sa il cred.
Da' de ce ai vrea sa stai in prima banca? Cele mai interesante lucruri se intampla in spate :P
4 roti:Do not fear, 'cause the SWIFT is here! Suzuki Swift 1.3 GS Superior White WIP!Nume de cod: White Fury!
2 roti: DHS Climber 2642 Full Suspension