Autor Subiect: Covorase cauciuc, tavita portbagaj si huse scaune S-Cross facelift  (Citit de 190 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Marci

Re: Covorase cauciuc, tavita portbagaj si huse scaune S-Cross facelift
« Răspuns #10 : 16.Sep.2020, 01:35:13 p.m. »
Eu am pe masina de mai multi ani acest set de covoare auto, https://www.emag.ro/covorase-cauciuc-suzuki-sx4-s-cross-dupa-2013-tct-3637/pd/D47N4KBBM/   . Eu zic ca sunt bune, dimensiuni ok,nu trebuie decupat nimic, pe spate au mici proeminente care impiedica alunecarea. Din recenzii par ok.Nu fac reclama, asta folosesc. In portbagaj am tavita pe care o au la reprezentanta, asta a fost bonus + un set covorase cauciuc pe verso/material pe fata inscriptionate S Cross cu alb. Astea is frumoase dar nu le-am folosit inca.
« Ultima Modificare: 16.Sep.2020, 01:49:13 p.m. de Marci »
  • S-Cross 1.4 AllGrip, ex. S-Cross1.6 Premium AllGrip

Offline Nicula Raluca

Salutare,

Eu am luat huse de la Albert ( www.husa-auto.ro ) . Sunt ceva mai scumpe, dar parerea mea e ca merita toti banii. Au certificare Airbag, garantie 5 ani, respecta fiecare centura, deschidere, rabatare. Chiar sunt profi oamenii. Le-a montat sotul. Ce e drept i-a luat vreo 3 ore, dar la final nici nu spui ca ai huse pe masina. Nu a fost nevoie sa taie nimic pentru a le monta.
  • Suzuki

The following users thanked this post: horgarban

Offline cad

• Hero Member
  • Mesaje postate: 2679
  • Banii nu au miros, dar le prinzi gustul repede.
    • Forum SCR
A doua poza pare ca surprinde un detaliu mai nepotrivit pentru acest topic, sau e iluzie optica? 
  • Țuțuchi SX4 escroc sentimental din 2016
Here's Johnny!

The following users thanked this post: Cristi (XTI)

Online dthem

Cred că e iluzie optică  :-))

Frumoase huse, Raluca.
  • Vitara 1.4 BoosterJet AT Passion 2019

Offline ntire2000

Cu 250 de euro cred ca gaseai din dezmembrari scaunele si bancheta - peste vreo 3 ani când se faceau praf originalele.
Ma rog, fiecare da cât poate pe niste textile.
What is the most important question human beings must answer?
What the f*ck do we know!?

Offline horgarban

Husele sunt super. Ai impresia ca este tapiseria originala.
O intrebare - la bancheta din spate - ai cotiera centrala? Daca ai, inseamna ca nu o poti utiliza cu aceste huse.
  • Suzy Sx4 S-Cross Passion 1.4 Boosterjet Allgrip Hybrid, Galactic Grey
Mintile sunt ca parasutele. Functioneaza doar daca sunt deschise :)

Offline Nicula Raluca

modelul meu nu are cotiera pe spate. cand am facut comanda, mi-au cerut imagini din interiorul masinii sa vada dotarile. Mi-au trimis poze si cu modele cu cotiera. Aceea se imbraca separat pentru a putea fi utilizata
  • Suzuki

The following users thanked this post: horgarban