Autor Subiect: SALONUL AUTO BUCURESTI  (Citit de 8422 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Don Napoleon

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 438
  • Thanked: 135 times
  • Gen: Bărbat
  • Suzuki Swift Sport 2007 aka Red FURY
    • Bucuresti
Re: SALONUL AUTO BUCURESTI
« Răspuns #70 : 18.Oct.2021, 12:49:24 p.m. »
Răspunsul referitor la Multimedia l-am primit și de la Royal din Pitești, care aveau in showroom vreo 10 cutie cu multimedia de la Lenovo. Atasat se vede o multimedia Lenovo montata pe o Vitara Passion pregătit de livrare, din nefericire nu am avut idea sa fac o poza la una fara.
 
The following users thanked this post: sfichiu, gabineg

Offline Hoinar

Re: SALONUL AUTO BUCURESTI
« Răspuns #71 : 19.Oct.2021, 05:54:00 p.m. »
Dar a vazut cineva, sau are cineva un S-Cross care a venit cu Lenovo din fabrica? Ca tot ce am vazut, sunt montate pe Vitara. Stiu ca sistemele sunt la fel ... dar intreb si eu :)
  • Suzuki SX4 S-Cross 1.4 Hybrid 2021 Passion, Suzuki Grand Vitara 2, 2L benzina
Libertatea ta se termina acolo unde incep drepturile altora!
 

Offline enicky

Re: SALONUL AUTO BUCURESTI
« Răspuns #72 : 21.Oct.2021, 09:52:40 p.m. »
 Un colaj foto de la SAB :

  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: Utilizator_Anonim

Offline enicky

Re: SALONUL AUTO BUCURESTI
« Răspuns #73 : 06.Oct.2022, 06:32:15 p.m. »
        Salonul Auto București & Accesorii 2022 își deschide porțile între
     6 – 16 Octombrie, Pavilionul B2 și zona exterioară adiacentă Romexpo


       La Salonul Auto București & Accesorii 2022 veți descoperi premiere, modele exclusiviste și o parte din noutățile sezonului 2022 – 2023 aparținând brandurilor: BMW, Citroën, Dodge, Ford, GMC, Hyundai, Honda, INEOS GRENADIER, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, MINI, Opel, Piaggio, RAM, Ssang Yong, Suzuki, Tesla, Toyota. De asemenea la SAB va fi prezentă compania SUV CARS, importatoare a mărcilor: DFSK, SERES, BAIC, FAW, JAC.

         În standul Rădăcini vor fi expuse: Noua Mazda CX-60 - primul model plug-in hybrid de la Mazda, Mazda CX-30, Mazda2 Hybrid, Noul Opel Astra, recent lansat, Opel Corsa, Mokka, Grandland, Crossland, Citroën C4, C3, C3 AirCross, C5 Aircross, C5X, Space Tourer Electric.

       Locație: Pavilionul B2 Romexpo și zona exterioară adiacentă
Preț bilet: 50 lei. Accesul copiilor sub 7 ani, gratuit. Accesul persoanelor cu dizabilități, gratuit (pe baza unui document doveditor).
 
            Program Salonul Auto București & Accesorii 2022:
6 Octombrie, între orele 12.00 – 20.00
Între 7 – 15 Octombrie, între orele 10.00 – 20.00
16 Octombrie, între orele 10.00 – 18.00.
  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip
 
The following users thanked this post: Don Napoleon

Offline enicky

Re: SALONUL AUTO BUCURESTI
« Răspuns #74 : 20.Nov.2022, 10:48:31 p.m. »
  Si un rezumat de la SAB 2022, numai pentru pasionati :

  • Suzuki VITARA NewCool 4WD 1,6 benzina/Suzuki SX4 S-CROSS HYBRID SPIRIT, 1.4 AllGrip